DÖGCSEMPÉSZ szennyezi a tájat a XXII. kerületben ‼️ 😱⚡️ (Bűnvadászok 47.)
…Mindenfelé autóroncsok és állati tetemek. Budapest XXII. kerületében. Valaki a környékről szemétlerakónak és dögtelepnek használta a szomszédos telkeket. A dögcsempész úgy gondolta, hogyha majd kellően...
